Andy van den Dop: nieuwe vrijwilliger bij de HON

Andy van den Dop is onlangs gestart als vrijwilliger bij de HON. Zij stelt zich graag voor:

“Ron Weil heeft mij gevraagd of ik een bijdrage wilde leveren als vrijwilliger van de HON. Met veel plezier wil ik mij dan ook voorstellen als de nieuwe vrijwilligster van de HON, waar ik me bezig zal gaan houden met het taakgebied onderhoud en verduurzaming van huurwoningen. Een geheel nieuwe wereld voor mij, maar alles kun je leren!”

Luisterend oor

“Ik ben Andy van den Dop, 59 jaar en woon sinds 2007 in Nijkerk. Met mijn partner huur ik sinds 2015 een appartement via de WSN. In mijn loopbaan heb ik verschillende werkzaamheden mogen uitvoeren als ‘planner’ in de technische wereld. Een luisterend oor hebben en het zoeken naar (creatieve) oplossingen is mij op het lijf geschreven. Mensen kennen mij dan ook als een vriendelijk, sociaal en oplossingsgericht persoon. In mijn vrije tijd besteed ik veel tijd aan mijn gezin, en fiets en zwem ik graag.”

Problemen zijn er om opgelost te worden

“Door een luisterend oor te hebben, en mij in te zetten voor de huurders, hoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan onze leden van de HON. Zodat wij met z’n allen prettig kunnen leven en wonen. Mijn motto is: problemen zijn er om opgelost te worden. Ik zal als vertegenwoordigster van u in samenwerking met de WSN mijn best doen om aan mijn motto te voldoen. Ik ben er voor u!”